GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål med lock 7954645

nr 795 4645

Skål med lock

Galler, höjd: 14

Kondition: skador/nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 december 2012
kl 18:30:17